KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14764292
nr 1476 4292
Salvador Dalí
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, oramat löst blad, bladets mått: 56x77 cm
Kondition: slitage, skador
Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:36:38
300 kr
350 kr
500 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr